REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Letnicka Residenceinwestycja
Pokaż inwestycję
Letnicka Residence
Gdańsk, Letnicka
firma
Pokaż firmę
Zarząd Mienia Komunalnego
firma
Pokaż firmę
Zarząd Budynków Miejskich
firma
Pokaż firmę
Zarząd Transportu Miejskiego
firma
Pokaż firmę
Rejonowy Zarząd Infrastruktury
firma
Pokaż firmę
Zarząd Dróg Powiatowych
firma
Pokaż firmę
Zarząd Lokali Miejskich
Develia planuje z partnerami zrealizować nową, wielką wieloetapową inwestycję w Gdyniartykuł
Pokaż artykuł
Develia planuje z partnerami zrealizować nową, wielką wieloetapową inwestycję w Gdyni
Jeden z największych polskich deweloperów Develia S.A. z Wrocławia planuje wraz z partnerami realizację wielkiej, wieloetapowej inwestycji w Trójmieście. Spółka zawarła m.in. z funduszami zarządzanymi przez TFI oraz podmiotami powiązanymi z grupą Semeko list intencyjny na realizację za pośrednictwem spółki projektowej Semeko Park wieloetapowej inwestycji polegającej na budowie lokali mieszkalnych i usługowych o powierzchni użytkowej do 90 tys. mkw.
inwestycja
Pokaż inwestycję
Świętego Wincentego 2
Wrocław, Świętego Wincentego 2
Sporny odcinek toru wodnego tuż przed portem Elbląg zostanie pogłębiony [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Sporny odcinek toru wodnego tuż przed portem Elbląg zostanie pogłębiony [FILM]
Za półtora roku do Elbląga wpłyną pierwsze statki – deklaruje minister Infrastruktury Dariusz Klimczak. To efekt zawartego w piątek 22 marca porozumienia w sprawie współpracy z samorządem przy budowie ostatniego odcinka drogi wodnej z Zatoki Gdańskiej do Elbląga. Na jego mocy pogłębiony zostanie ostatni odcinek toru wodnego na rzece Elbląg, zapewniając dostęp do elbląskiego portu.
Trójmiasto z największym wskaźnikiem nowej podaży powierzchni biurowych wśród miast regionalnychartykuł
Pokaż artykuł
Trójmiasto z największym wskaźnikiem nowej podaży powierzchni biurowych wśród miast regionalnych
W 2021 r. w Trójmieście oddano blisko 73,2 tys. mkw. nowych biur, co stanowi najlepszy wynik wśród polskich miast regionalnych. Tym samym całkowita podaż powierzchni biurowej przekroczyła na trójmiejskim rynku ponad 963 tys. mkw.
Energa z Grupy ORLEN na dłużej w Olivia Centre w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Energa z Grupy ORLEN na dłużej w Olivia Centre w Gdańsku
Energa po raz kolejny przedłużyła najem w budynkach największego centrum biznesowego w Polsce, jakim jest Olivia Centre w Gdańsku. Spółka zajmuje ponad 17 000 mkw. powierzchni biurowej w trzech połączonych budynkach i jest jednym z największych rezydentów Olivii. W negocjacjach Energę reprezentował zespół Cushman & Wakefield. Koncern energetyczny ma swoją siedzibę w Olivii Centre nieprzerwanie od 2012 roku.
[śląskie] Ruda Śląska: koniec ,,łatania dziur", czas na rozwój!artykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Ruda Śląska: koniec ,,łatania dziur", czas na rozwój!
- Powoli przestawiamy się na rozwój miasta i będziemy go finansować nie z kredytów, lecz dochodów wł...
[Wrocław] Piece, transport i kontrole. Co robi miasto, by walczyć ze smogiem?artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Piece, transport i kontrole. Co robi miasto, by walczyć ze smogiem?
62 procent zanieczyszczeń powietrza we Wrocławiu powstaje wskutek spalania w piecach paliw stałych,...
[Warszawa] Prezentacja Domu Zeroenergetycznego Plusartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Prezentacja Domu Zeroenergetycznego Plus
Już 28 listopada 2012 roku w Hotelu Marriot w Warszawie, podczas konferencji „Kierunek: ENERGOOSZCZĘ...
Polnord S.A.firma
Pokaż firmę
Polnord S.A.
Gdynia, Śląska 35/37
W Mysłowicach trwa budowa największej farmy fotowoltaicznej TAURONA w Polsce [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Mysłowicach trwa budowa największej farmy fotowoltaicznej TAURONA w Polsce [ZDJĘCIA]
Na terenie budowy farmy fotowoltaicznej w Mysłowicach zamontowanych zostało już ponad 60 tys. paneli fotowoltaicznych (73 procent), montaż konstrukcji stalowych osiągnął zaawansowanie na poziomie 97 procent. Farma w Mysłowicach będzie największą elektrownią słoneczną TAURONA o docelowej mocy 100 MW. W pierwszym etapie planowane jest uruchomienie 37 MW, a energia popłynie stąd jeszcze w tym roku.
Politechnika Morska otworzyła Centrum Eksploatacji Obiektów Pływających w Szczecinieartykuł
Pokaż artykuł
Politechnika Morska otworzyła Centrum Eksploatacji Obiektów Pływających w Szczecinie
Centrum Eksploatacji Obiektów Pływających (CEOP) Politechniki Morskiej w Szczecinie zostało uroczyście otwarte 27 maja przy ul. Dębogórskiej 12.
W Siechnicach pod Wrocławiem za ponad miliard złotych powstaje nowa, wielka elektrociepłownia gazowa [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Siechnicach pod Wrocławiem za ponad miliard złotych powstaje nowa, wielka elektrociepłownia gazowa [FILM]
W Siechnicach pod Wrocławiem trwa realizacja budowy nowej elektrociepłowni – priorytetowej inwestycji Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA, należącego do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE.
Katowice pozyskały dziesiątki milionów złotych na kolejne inwestycje w infrastrukturę deszczowąartykuł
Pokaż artykuł
Katowice pozyskały dziesiątki milionów złotych na kolejne inwestycje w infrastrukturę deszczową
Katowickie Inwestycje S.A. pozyskały środki na kolejny etap prac na rzecz gospodarowania wodami opadowymi i zabezpieczenia miasta przed skutkami zmian klimatycznych. Miejska spółka zawarła z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie umowę o dofinansowanie projektu „Uporządkowanie systemu gospodarowania wodami opadowymi w Katowicach – etap III", którego całkowita wartość wynosi ponad 110,5 mln zł, a wysokość dofinansowania może sięgnąć blisko 60 mln zł.
REKLAMA